Moda na jesień 2018 | kratka, animal printy i jesienne kolory

Sunday, 28 October 2018

moda jesienna na rok 2018

Każdego sezonu w świecie mody pojawiają się motywy przewodnie, które znajdziecie niemalże w każdej sieciówce. Istnieją zarówno ich miłośnicy, jak i przeciwnicy. Postanowiłyśmy sprawdzić jakie motywy tej jesieni można spotkać na ulicach oraz w galeriach.

moda jesienna na rok 2018

Kratka

To motyw, który zdaje się być neutralny. Wielu przypadnie do gustu zarówno drobna, jak i wielka krata zdobiąca ubrania. Pojawia się nie tylko na koszulach facetów typu drwal, lecz także w damskich płaszczach czy sukienkach. Kolorystyka nie jest jednolita - można spotkać zarówno bardzo wyraziste czerwienie, odcienie niebieskiego oraz czerń, biel i popiele.

Animal print

Motyw uznawany przez długi czas za szczyt kiczu, dziś wraca do łask. Tej jesieni panterkę, wężową skórkę czy zebrę prawie każdy ma w swojej szafie. Sukienki, płaszcze, koszulki i spodnie - zagościł na wszystkich możliwych ubraniach.

Kwiaty

Choć jesień to czas, gdy natura przybiera swą bardziej pochmurną stronę, w tegorocznych trendach zagościły również kwiaty. Zdobią koszule i sukienki, choć barwy mają raczej stonowane. Cieszą oko, kiedy wszystko szarzeje. 


moda jesienna na rok 2018

Zieleń, musztarda, camel, brąz i fiolet

Na ulicach spostrzec można również dominujące barwy. Jednolite płaszcze jakie znajdziecie w sieciówkach, mają w większości przypadków odcienie brązu, camelu, beżu. Zdarzają się również mocne kontrastujące fiolety i oliwka. Sukienki koloru jesiennych liści chyba nikogo już nie dziwią  - złoto, musztarda, zieleń, czerwień i burgund. Podobnie jak wszelkie dodatki tego sezonu.

moda jesienna na rok 2018

A jaki jest Wasz ulubiony motyw? 

FIND US: FACEBOOK | INSTAGRAM | PINTEREST

Post a Comment

Thank you for every comment. We will reply ASAP.
Dziękujemy za każdy komentarz. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe

© Living in Magnolias. Design by FCD.